Jdi na obsah Jdi na menu
 


dealer_system

SYSTEM SÁZENÍ

Systém kurzu 6,0 - navyšování

Budete se soustredit na celkový kurz na tiketu 6,0. Pokud máte úcet u internetových sázkovek, tak to budete mít ješte jednodušší, protoze za jeden den muzete vsadit podle tohoto systému i víckrát denne a tím pádem urychlíte svuj zisk. Cili kazdý den vsadíte jeden tiket s kurzem 6,0 (zpravidla musí být kurz alespon 6,0). Jde o klasické navyšování sázky v prípade neúspechu. Pokud vám tiket vyjde, zacínate sázet opet znovu od pocátecní sázky. Meli byste se drzet zpravidla nekolika zásad :

1. Nedávat na tiket zbytečně moc zápasů (ideální jsou 3-4 zápasy).

2. Nesázet zápasy o kterých vůbec nic nevíte

3. Nepřeskakovat v sérii dopředu (co se týče vkladu)

4. Zvolit si kolik byste chtěli mít z tohoto sázení čistý měsíční zisk (vše záleží ovšem na kapitálu, měli byste rozmnožit kapitál měsíčně přinejmenším o 10%)

Nejdůležitější pro vás bude vytvoření tabulky, která vám ukáže kolik máte vsadit na další sérii.

My jsme pro vás vytvorili tabulku, která by vám mela mesícne vydelat 3000 kc (doporucuji abyste u tohoto systému disponovali kapitálem 30 000kc). Ovšem sami si můžete udělat tabulku dle vašeho kapitálu, cili s kapitálem 5000kc si udeláte tabulku na 500kc cistého zisku mesícne - zisk bude vzdy vetší, protoze celkový kurz vzdy presáhne hranici 6,0. Mesícne muzete mít z tohoho systému daleko víc nez plánovaných 10%, muzete svuj kapitál klidne i zdvojnásobit, pokud budete sázet nekolikrát denne (musíte si ovšem vzdy pockat jak vám dopadne aktuální tiket a podle toho jak dopadne, tak vsadíte cástku dle tabulky). Systém je velmi jednoduchý, ovšem pro laiky a sázkare, kterí ješte nemají moc zkušeností, tento systém nedoporucuju, protoze to by byla cesta k bankrotu.

Série má kritický bod 20. Coz znamená, ze pokud vám nevyjde tiket 20x posobe, tak prijdete o celý kapitál (u internetového sázení je kritický bod 22).

Stáhnout tabulky si můžete ZDE

Prípadné dotazy muzete vlozit do diskuze.

Pro zajímavost zde napíšu kolik byste meli cistý zisk, kdyby vám tento systém vycházel z pocátecního kapitálu 30 000kc:

1 rok
2 rok 3 rok
navýšení o 64 152kc navýšení o 265 491kc navýšení o 897 379kc